اطلاعات خرید

بله، ما سعی کرده‌ایم تا متناسب با نیاز شما عزیزان و نوع محصولاتمان، تیراژ‌های متنوعی را از کمترین تعداد موجود در بازار تا بیشترین آن ارائه دهیم. در صورت تمایل شما می‌توانید برای انتخاب تیراژ چاپی مقرون به صرفه و متناسب با نیازتان از مشاوره رایگان با کارشناس ما به شماره 2030200-0910 استفاده نمایید.

چاپ دنیا تمامی مراحل سفارش محصولات چاپی را از طریق پیامک به اطلاع مشتریان می‌رساند. اما در صورت تمایل شما می‌توانید با استفاده از دو روش زیر مراحل تولید و ارسال سفارشات خود را پیگیری نمایید:

1- مراجعه به حساب کاربری در وب‌سایت چاپ دنیا و انتخاب دکمه پیگیری سفارش
2- تماس با واحد پیگیری سفارشات به شماره 2030200-0910

با توجه به محل سکونت شما مشتریان، ارسال سفارشات متفاوت خواهد بود:

در زنجان : در صورتی که آدرس پستی شما واقع در استان زنجان باشد، می‌توانیم محصولتان را به دو صورت به دستتان برسانیم.
1-  ارسال آن به آدرسی که به صورت آنلاین ثبت کرده‌اید؛ که در این صورت هزینه آن طبق تعرفه‌های سرویس‌های حمل و نقل درون شهری بر عهده شما می‌باشد.
2-  تحویل محصول به شما در چاپخانه چاپ دنیا به آدرس:  زنجان ، خیابان سرچشمه.

در شهرستان های دیگر و تهران : در صورتی که محل اقامت شما خارج از استان زنجان باشد؛ ارسال آن از طریق سرویس‌های حمل و نقل برون شهری به آدرس پستی شما انجام خواهد شد. در این صورت نیز هزینه ارسال مطابق با تعرفه‌ سرویس‌های حمل و نقل، بر اساس مسیر، وزن و حجم محصول بر عهده شما خواهد بود.

شما می‌توانید به دو صورت هزینه سفارش خود را پرداخت نمایید:

1- پرداخت از طریق درگاه اینترنتی سامان در سایت چاپ دنیا، با استفاده از یک کارت بانکی عضو شتاب.
2- پرداخت کارت به کارت یا پرداخت به حساب

نحوه پرداخت

شما می‌توانید در هرلحظه به صورت آنلاین محصول مورد نظرتان بر روی وب سایت چاپ دنیا را انتخاب کرده و فرآیند سفارش آن را تکمیل نمایید. البته در صورت نیاز به مشاوره بیشتر نیز می‌توانید با شماره 2030200-0910 در ساعات کاری تماس حاصل فرمایید.

توجه داشته باشید که در زمان ثبت سفارش چاپ محصولتان می‌توانید همزمان فایل طراحی خود را برای ما ارسال کرده تا متخصصان فایل چک ما آن را مطابق با استانداردهای چاپی، مورد بررسی و تصحیح قرار دهند. همچنین در صورتی که پیش از چاپ نیاز به طراحی محصولتان داشته باشید می‌توانید به صورت آنلاین از خدمات طراحی ما استفاده نمایید.

اگر پیش از چاپ محصولتان نیاز به طراحی آن دارید می‌توانید یکی از خدمات زیر را انتخاب نمایید:

۱- در زمان ثبت سفارش محصول چاپی خود به صورت آنلاین، گزینه سفارش طراحی به طراحان چاپ دنیا را نیز انتخاب کنید تا درخواست شما به دست طراحان ما برسد. 

چاپ دنیا برای جلب رضایت و آسودگی خاطر شما مشتریان عزیز برای تمامی محصولات خود ضمانت پس از خرید ارائه می‌دهد. از این رو در صورت وجود مشکل در محصول دریافتی، می‌توانید با کارشناس مربوطه تماس گرفته و نارضایتی خود را اعلام فرمایید.

توجه داشته باشید که حداکثر زمان استفاده از گارانتی متناسب با محصول و مشکل موجود، از لحظه تحویل محصول به شما به مدت 2 الی ۱۰ روز کاری خواهد بود.