چاپ

چاپ دیجیتال و فوری آنلاین

57886789

مقدمه

سلام به همراهان چاپ دنیا. امروز با مقاله ای درباره چاپ دیجیتال در خدمت شما هستیم.

امروزه روش‌های مختلفی برای چاپ محصولات چاپی وجود دارد اما در میان آن‌ها دو روش چاپ افست و چاپ دیجیتال محبوبیت بیشتری در بازار دارند.

هر کدام از این دو روش چاپی متناسب با نیازهای متفاوت انتخاب می‌شوند. مثلا چاپ افست مناسب چاپ محصولات مختلف در تیراژهای بالا است و برای چاپ محصولات در تعداد کم مقرون به صرفه نیست.

از آنجایی که کاربرد چاپ دیجیتال و مزایای آن به نسبت چاپ افست بیشتر است ما در این مقاله به بررسی این نوع روش چاپی می‌پردازیم.

چاپ دیجیتال

همان‌طور که بیان شد چاپ دیجیتال یکی از روش‌های چاپی پرطرفدار است و بیشتر برای تیراژهای کم کاربرد دارد.

منظور از تیراژ پایین این است که شما می‌توانید متناسب با نوع محصولی که دارید. درخواست چاپ آن را از یک عدد (برای محصولاتی همچون شاسی، استند، کانتر و …) تا هزار عدد (برای محصولاتی همچون کارت ویزیت، بروشور، تراکت، کاتالوگ و … ) داشته باشید.

در چاپ دیجیتال خیال شما می‌تواند از کیفیت چاپ راحت باشد. همچنین یکی از مزایای خوبی که چاپ دیجیتال دارد امکان مشاهده نمونه اولیه است؛ چرا که در این روش برخلاف چاپ افست دیگر نیازی به تهیه زینک و پلیت نیست.

چاپ دیجیتال

به همین دلیل شما اگر تمایل دارید تا پیش از چاپ در تعداد مورد نظرتان ابتدا یک نمونه از محصول چاپ شده خود را در دست ببینید می‌توانید از چاپ دیجیتال استفاده کنید.

البته توجه داشته باشید که در چاپ دیجیتال نباید به دنبال رنگ‌های ساختنی و کاغذهایی با جنس‌های خاصی باشید؛ این روش برای شما چاپ یک محصول در تیراژ پایین، در کوتاه‌ترین زمان ممکن و در بالاترین کیفیت را فراهم می‌کند.

انواع چاپخانه

امروزه چاپخانه‌های مختلفی هستند که خدمات چاپی ارائه می‌دهند. هر کدام از این چاپخانه‌ها، از دستگاه‌های چاپی متفاوتی مثل چاپ افست و چاپ دیجیتال استفاده می‌کنند.

در این میان کیفیت چاپ و حضور افراد متخصص در چاپخانه‌ها دو موضوع بسیار مهمی است. که باید مورد توجه قرار گیرد. کیفیت چاپ، متناسب با کیفیت مواد اولیه. اعم از رنگ، جنس کاغذ و به روز بودن دستگاه‌های چاپ می‌تواند متفاوت باشد. حضور افراد متخصص نیز به می‌تواند در نتیجه یک کار چاپی بسیار موثر باشد.

خدمات چاپ فوری و با کیفیت در چاپ دنیا

چاپ دنیا در عرصه چاپ و طراحی به صورت آنلاین، مفتخر است که محصولات چاپی مختلفی را به شما مشتریان عزیز در سراسر ایران ارائه می‌دهد.

با ما همراه باشید.

نوشته های مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *